logo
Bent u ook ondernemer in harmelen?

Contact

ondernemend harmelen

Welkom op de website van Ondernemend Harmelen! Dé vereniging voor winkeliers en bedrijven in Harmelen. Wij behartigen de belangen van het bedrijfsleven in Harmelen en omgeving.

Ondernemend Harmelen
Postbus 131
3480 DC Harmelen

EMAIL

Interim voorzitter:
Alex Severs, alex.severs@auto-middelweerd.nl

Penningmeester:
Kees van den Bosch, info@ekfd.nl

Secretaris:
Marleen van Leeuwen, marleen@bouwbedrijf-vanleeuwen.nl

Bestuurslid:
Ingrid van Zuijlen, ingrid@zuijlenweerd.nl
Wouter van Wijngaarden, wouter@wivan.nl
Harold van Velzen, harold.van.velzen@plus.nl
Marcel Leliveld, m.leliveld@bemmelcontainerservice.nl